VALENTÝN - DÁREK PRO MUŽE

Pokud stále sháníte dárek pro manžela, nebo přítele, nezoufejte! Poradíme Vám vybrat dokonalý a originální dárek, ať už je Vaše polovička náročná, či nikoliv.

 

Parfémy bývají sice častým dárkem, ale pokud někomu darujete jeden z našich luxusních parfému z Dubaje, tak nejenže vyniknete svým dárkem, vynikne tak hlavně ten, kdo parfém dostal. Obohatíte ho nejen jedinečnou vůní, ale také luxusním balením a flakonem.

Pokud na dárek myslíte alespoň týden předem, můžete si na našem webu nejdříve nechat poslat vzorky, ať víte, že jste vybrali správně.

561_lattafa-eau-de-parfum-al-noble-ameer-100ml-lattafa-black-1696_eau-de-parfum-black-shine-ayat-perfumes

 

Pokud se Váš muž stará o svoje auto, zaujmete ho jednoznačně ekologickým autošampónem v listu. Ten mu jednoznačně ušetří práci, Vám ušetří místo v garáži a nezanechá po sobě žádný odpad, je totiž zcela rozpustitelný.

434_auto-predni

 

 

A samozřejmě nezapomeňte na spodní prádlo, toho není nikdy dost. Oblečení celkově není nikdy dost. :)

612_city-boy-boxer-freegun218-patterns-1516_aarhon-veste-en-velours-cotele4-black-1

 

 

 

Pokud ale nevíte, co by si on sám chtěl vybrat, můžete mu jednoduše koupit dárkový poukaz a uvidíte, jestli byste vybrala správně. 

300_darkovy-poukaz-1000kc

 

Všechny tyto produkty mohou sloužit nejen jako dárek pro muže k Valentýnovi, ale také dárek k Velikonocům nebo k Vánocům.