JAK NA KUDRNATÉ VLASY? TAJNÁ METODA CGM

Všechny naše produkty na vlasy jsou složením schválené k metodě CGM. Snažíme se pomoci všem, kteří hledají cestu ke zdravým vlasům a krásným kudrnám. Hledání správných produktů pro vaše vlasy je složité a proto jsme vybrali ty nejlepší z celého trhu. Důležité je také dodržovat postup a styl mytí, aby vše fungovalo jak má.

 

Pro běžné mytí dodržujte tento postup...

Šampónem si umyjte vlasy nejlépe 2x. Poté použijte kondicionér tak, že 3x projedete vlasy a přitom vlasy promačkáváte. Než ho smyjete, vyčešte všechny vypadané vlasy kartáčem. Půjde to velmi dobře a je to důležité, protože pak hřeben nepoužijete do dalšího mytí. Po umytí kondicionéru překlopte hlavu dopředu a ručníkem nebo lépe bavlněným tričkem trochu prosušte vlasy tak, že je budete přimačkávat k hlavě. nesušte moc, musí být stále mokré. Pak použijte bezoplachový kondicionér (leave-in) a opět přimačkávejte vlasy k hlavě. Po té následuje tužící pěna nebo gel (můžete i oboje) a opět mačkejte vlasy k hlavě. Dejte opravdu dostatek, nebojte se toho. Nyní už do vlasů vůbec nesahejte. Můžete takto nechat uschnout nebo použijte difuzér s teplým vzduchem. Vlasy můžete vysušit i přes cedník. Vložíte do nich vlasy a v předklonu sušíte. Vím, vypadá to směšně, ale funguje to. Vlasy musí být zcela suché. Vytvoří se tvrdá krusta (tvrdé slepené prameny) a tu poté jen profouknete studeným vzduchem. Pokud je krusta tvrdá a suchá, vlasy vytleskejte rukama nebo promačkejte. To je vše :-)

 

Hloubkové čištění

Pokud začínáte s CGM (kudrnaté vlasy) začněte tímto krokem. Protože jednou za měsíc až dva byste měli tuto očistu rozhodně udělat. Hloubkové čištění zbaví vlas pozůstatků předešlých, špatných produktů, minerálů z tvrdé vody a také silikonů, které jsou ve velké míře obsaženy u komerčních produktů. Jednou za čas svým vlasům dopřejte pořádnou nálož hydratace a takzvaně jim dejte napít :-)

U hloubkového čištění můžete použít profesionální očistný jíl, který máme v nabídce nebo šampon, který obsahuje složku Sodium lauryl sulfate. Budete se divit, ale určitě takový šampon najdete asi doma. Takový šampon dokáže proniknout do pokožky i vlasů. Proto je velmi důležité, aby po tomto kroku následovala hodně výživná maska, kterou naleznete také na našem eshopu. Tu nechte působit 15-20min, poté použijte kondicionér, který opláchnete a dál pokračujete stejně jako u běžného mytí...styling do mokrých vlasů a úprava. Uvidíte, jaká proměna to bude.

Nikdy hloubkové čištění nedělejte vícekrát jak za 3 týdny.