Akce

Mýdlo z Grapefruitu a Pačuli - Majlis

  • 1 z 2

Aroma středního východu - majlis

Přírodní mýdlo s velbloudím mlékem z grapefruitu a pačuli.

Vybrali jsme jemnou směs esenciálních olejů, abychom vytvořili bohaté, hluboké aroma, které dokonale evokuje voňavou vodní dýmku a exotické parfémy Majlis.

 

  • Evokující, bohaté aroma připomíná Majlis – srdce arabské komunity
  • Hydratuje a jemně čistí pokožku.
  • Dostatečně jemný pro každodenní použití na ruce i tělo.
  • Zcela přírodní oleje a másla a balené s čerstvým velbloudím mlékem.
  • Recyklovatelné obaly.

 

Primární použití: Péče o ruce a tělo

  • 250 Kč 58 Kč –23 %
  • (>5 ks) Skladem
192 Kč
Kategorie: Parfémovaná mýdla
Hmotnost: 0.095 kg
 

 

Dědictví Majlisu. V srdci arabské komunity leží Majlis, „místo k sezení“, je to místo hlasitých žertů, silných názorů a silnější kávy. Stejně jako Majlis je vůně voňavá a svůdná, směs esenciálních olejů vybraných nejen pro jejich parfém, ale také pro jejich úžasné vlastnosti pro pleť.

 

Klíčové ingredience

VELBLOUDÍ MLÉKO

Díky přirozeně se vyskytující kyselině mléčné, alfa-hydroxykyselinám (AHA), vitaminu A, C a E a velkému množství minerálů je velbloudí mléko úžasnou složkou pro péče o pleť. Jemně omlazuje a vyživuje pokožku přirozeně. Pleť vypadá poté mladší a zdravější. Má výborný vliv na tlumení pigmentových a stařeckých skvrn.
 
OLIVOVÝ OLEJ
 

Olivový olej je přírodní změkčující olej, nabitý mastnými kyselinami vyživujícími pokožku: - olejová, linolová a palmitová, které všechny pokožku skvěle hydratují. Má také vysoký obsah polyfenolu, tokoferolu (Vit E) a karotenoidových antioxidantů, které se zaměřují na volné radikály a zpomalují známky stárnutí.
 
BAMBUCKÉ MÁSLO
 

Pravděpodobně víte, že bambucké máslo je jednou z nejlepších hydratačních složek péče o pleť. Díky vysoké koncentraci kyseliny linolové, olejové, stearové a palmitové se v této kombinaci snadno vstřebává. Je to ideální řešení pro suchou a šupinatou pokožku.
 
 

 

 

SloženíOlive Oil, Coconut Oil, Shea Butter, Camel Milk, Essential Oils.

Kosmetické přísady: Sodium olivate (Olive), Sodium cocoate (Coconut), Sodium shea butterate (Shea Butter), Camel milk, Glycerin, Essential Oils

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.