Unscented - na ekzém a lupénku

  • 1 z 3

Ručně vyráběné mýdlo s velbloudím mlékem pro citlivou pokožku

 

Nejprodávanější produkt! Naše neparfemované kastilské mýdlo je ručně vyrobené pouze z olivového oleje, včelího vosku a čerstvého velbloudího mléka. Toto tuhé mýdlo je super zvlhčující a jemné – ideální pro citlivou pokožku, ekzémy, lupénku a kopřivku.

 

  • Neparfemovaný pro citlivou pokožku.
  • Zcela přírodní, s množstvím čerstvého velbloudího mléka a čistého olivového oleje.
  • Jemné čištění, super hydratace pro ruce a tělo.
  • Bez parabenů, sulfátů a jiných škodlivých látek.
  • Recyklovatelný obal.

 

Velbloudí mléko odstraňuje odumřelé buňky a vyrovnává tón pokožky.

Primární použití: Péče o tělo a ruce


  • (>5 ks) Skladem
210 Kč
Kategorie: Léčivá mýdla
Hmotnost: 0.095 kg
 

Klíčové ingredience

 
 

VELBLOUDÍ MLÉKO

Díky přirozeně se vyskytující kyselině mléčné, alfa-hydroxykyselinám (AHA), vitaminu A, C a E a velkému množství minerálů je velbloudí mléko úžasnou složkou péče o pleť. Jemně omlazuje a vyživuje pokožku přirozeně, podporuje zdravý růst a svěžejší, mladší vzhled pleti.
 

OLIVOVÝ OLEJ

Olivový olej je přírodní změkčující olej, nabitý mastnými kyselinami vyživujícími pokožku: - olejová, linolová a palmitová, které všechny pokožku skvěle hydratují. Má také vysoký obsah polyfenolu, tokoferolu (Vit E) a karotenoidových antioxidantů, které se zaměřují na volné radikály a zpomalují známky stárnutí.
 

VČELÍ VOSK

Včelí vosk je přírodní zvlhčovadlo, přitahuje vlhkost do stratum corneum, horní vrstvy pokožky. Vaše pokožka tak zůstane hladší a hladší, zvláště pokud je suchá. Tvoří ochrannou pečeť na povrchu pokožky, aby se zabránilo ztrátě hydratace.

 

Čištění komerčními mýdly můžete zbavit pokožku její přirozené vlhkosti, takže pokožka bude suchá, svědivá a šupinatá. To se nestane, když budete používat naše ručně vyrobená přírodní mýdla z velbloudího mléka. Jsou vyrobeny pouze z olivového oleje a 25 % čerstvého velbloudího mléka, jsou jemné a úžasně zvlhčující.

Složení: Olive Oil, Camel Milk, Water, Beeswax..

Kosmetické přísady: Sodium olivate (Olive), Glycerin, Camel milk, Aqua, Lavandula angustifolia oil (Lavender), Sodium beeswax (beeswax)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.